איך לבחור קרם אנטי אייג'ינג?

גם בגיל מבוגר אפשר להיראות צעירים וחיוניים, וכדאי להיראות צעירים וחיוניים. אחד המפתחות העיקריים למראה כזה, ולתחושות החיוביות מאוד שהוא מביא איתו, הוא עור הפנים. הבעיה היא שדווקא באזור זה, שמהווה את אחד המרכיבים המרכזיים בחזות החיצונית שלנו, מתרחשים עם השנים תהליכים שמייצרים קמטים, עור רפוי ופגמים שונים כגון פיגמנטציה.

בנוסף העור, בכל אזור בגוף ובפרט בפנים, הוא איבר רגיש במיוחד. הוא מושפע לרעה מזיהום אוויר (תופעה נפוצה מאוד למרבה הצער), מתזונה לקויה, ממחסור בשעות שינה, ממתח נפשי ועוד. קרם אנטי אייג'ינג איכותי יכול לסייע לעור להשתקם ואף להפוך אותו למוצק יותר וחלק יותר. כדי שכך יהיה חשוב לבחור נכון את הקרם המתאים לכם ביותר ובפרט לשים לב לדגשים הבאים.

התאמה לסוג העור

תכשירי טיפוח שונים, ובהם גם קרם אנטי אייג'ינג, הם מוצר נפוץ ביותר. המגוון רחב מאוד ועלול גם לבלבל, ולכן חשוב לדעת שכל חומר שאותו מורחים על עור הפנים צריך להתאים לסוג העור. לעור יבש יש צרכים שונים מאלה של עור שמן, שני סוגי עור אלה שונים מעור רגיל, כלומר כזה שאינו יבש ואינו שמן, ויש גם עור מעורב שחלקו יבש וחלקו שמן או כל שילוב אחר.

לכל סוג עור יש מוצרים ייעודיים עבורו וחשוב להקפיד על כך.

החומרים שמכיל הקרם

השיקול המשמעותי השני בבחירת קרם אנטי אייג'ינג הוא החומרים שמכיל כל קרם. ישנם מספר מרכיבים שהתרומה שלהם לעור פנים מוצק וגמיש קריטית, ולכן רצוי לוודא שהקרם אכן מספק אותם. ביניהם:

* חומצה היאלורונית – חומר בעל יכולת ספיחת מים מצוינת ולכן היא משמרת רמת לחות נאותה בתאים השונים של עור הפנים ומוסיפה להם רכות וחיוניות.

* קולגן – חלבון שמקנה לעור שלנו חוזק ומוצקות. החל מגיל מסוים פוחת כושר הייצור של הקולגן הטבעי בגוף האדם, ולכן נדרשת עזרה – שאותה ניתן לקבל מקרם פנים איכותי.

* פפטידים – מולקולות שתומכות בתהליכי שיקום בעור ומסייעות למיצוק עור הפנים.

* ויטמין E – נוגד חמצון איכותי שמנטרל רדיקלים חופשיים ובכך מאט במידה ניכרת תהליכי הזדקנות ותורם רבות לאנטי אייג'ינג.

התחילי שיחה עם יועצת
זקוקה לעזרה?
שיחה עם יועצת יופי של O-Tox
שלום! נוכל לעזור?
דילוג לתוכן